APRILIA

Doprodáváme poslední skladové kusy za skvělé ceny, které naleznete jen u nás. Motocykly jsou kryty plnou 2-letou tovární zárukou.

Aktuální nabídku motocyklů APRILIA naleznete na portálu tipmoto.

Rovněž vyprodáváme značkové příslušenství a doplňky z originální kolekce APRILIA. Aktuální nabídku se slevami 20 až 50% naleznete v našem internetovém obchodu YSHOP.


Historie tohoto italského výrobce se začala psát po skončení druhé světové války. Společnost založil Alberto Beggio a své sídlo má v Noale.

Aprilia se původně zabývala výrobou menších motocyklů a skútrů. Později se začala věnovat také vyšším objemovým kategoriím a dnes je Aprilia mnohem více známá svými sportovními stroji, které bezpochyby patří ke světové špičce.

Přestože se jedná spíše o menšího výrobce, má Aprilia značné úspěchy v závodech silničních motocyklů WSBK. V osmdesátých letech zahájila firma spolupráci s Rotaxem a v devadesátých vstoupila do mistrovství světa silničních motocyklů s jezdci Valentinem Rossi a Maxem Biaggim. Aprilia je v současné době držiteli padesáti dvou mistrovských titulů.


Informsys | WEBB Creative