O společnosti A Spirit

Kdo jsme

Jsme česká firma A Spirit a.s. provozující motorkářský kamenný a internetový obchod Yshop.cz. Naše centrála je ve známém pražském Bikecentru Vrbovka ve Vrbově ulici na Praze 4, kde máme kanceláře, sklady a dobře zásobenou firemní prodejnu, kde najdete vystavenou kompletní nabídku zboží z našeho širokého prodejního programu. Naše firma byla založena v roce 1998 a za těch několik let působení na trhu jsme se stali silnou společností s dostatečným zázemím, včetně skladovacích prostor o celkové ploše 1380 m2. To je jeden z důvodů, proč si můžeme dovolit mít 90 procent produktů neustále na skladě.

Co nabízíme

Nabízíme širokou škálu kvalitních motoproduktů za nejnižší možné ceny.

 
Naše nabídka čítá bezmála 20 000 položek, které všechny najdete na webu www.yshop.cz přehledně uspořádané tak, aby každý snadno našel, co potřebuje.

 

Vedeme zásadně a pouze kvalitní značkové zboží předních světových výrobců, takže pokud u nás hledáte levné výrobky pákistánských, čínských či jiných podobných značek pochybné kvality, hledáte zbytečně. Ale zároveň se zde také můžete přesvědčit, že i kvalitní zboží nemusí být vždy o tolik dražší, aby se nevyplatilo si trochu připlatit. Vždyť tady se jedná o to nejcennější, co máte, a to je ochrana vašeho zdraví.

Sortiment

Yshop.cz se zaměřuje na zboží nejprestižnějších světových výrobců - Arai, Alpinestars, Dainese, Held, Highway Hawk, Pirelli, Metzeler, Rizoma, Cardo a další, u nichž jsme z drtivé většiny zároveň jejich přímými oficiálními dovozci do ČR.

V čem jsme jiní

Nejsme klasický anonymní internetový obchod, na to máme své zákazníky příliš rádi. Sami jsme motorkáři, a proto vám chceme být co nejblíže. Vybudovali jsme pro vás širokou síť výdejních míst po celé republice u dobrých motocyklových prodejců, kterou neustále rozšiřujeme, a kam si objednané zboží můžete nechat zaslat a před vyzvednutím osahat a vyzkoušet. Ovšem je-li to vaše přání, zboží vám můžeme samozřejmě poslat dobírkou přímo domů.

Jak Yshop funguje?

Na internetové adrese www.yshop.cz si vyberete ze široké nabídky zboží a doplňků, vyplníte potřebné údaje, vyberete si výdejní místo, kam si pro objednané zboží budete chtít dojet, a do tří, čtyř dnů obdržíte email, že vaše zboží na vás čeká ve vámi vybraném výdejním místě.

Tento systém vám přináší tři jedinečné výhody:

U veškerého takto objednaného zboží neplatíte poštovné ani balné!

Zboží si ve výdejním místě můžete ještě před zaplacením v klidu prohlédnout a vyzkoušet!

Pokud se vám vybrané zboží z nějakého důvodu nebude líbit nebo třeba nebude vyhovovat velikost, zboží prostě v obchodě zanecháte a nemusíte je odebrat!

 

Informsys | WEBB Creative